دسته اصلی

ترک اعتیاد لاکچری

ترک اعتیاد اصفهان

بهترین مرکز ترک اعتیاد لاکچری

 

شاید با شنیدن نام مراکز ترک اعتیاد لاکچری، ذهنتان درگیر این مسئله شود که یعنی چه؟ این مراکز چطور مراکزی هستند که به آنها مراکز لاکچری گفته می شود؟ آیا هزینه ترک کردن اعتیاد در این مراکز خیلی بالاتر از حد معمول است؟ یا این که ترک کردن اعتیاد در این مراکز و کمپ ها نسبت به مراکز معمولی مزایای خاص تری دارد؟

باید برای رفع تمامی این ابهامات بگوییم کمپ ترک اعتیاد لاکچری در واقع به کمپی گفته می شود که بهترین خدمات را به بیماران درگیر اعتیاد ارائه می کند. ممکن است بسیاری از بیماران درگیر اعتیاد از خانواده های مرفه و ثروتمند باشند. این مسئله برای آنها آسان نخواهد بود که در مراکز معمولی و دولتی اقدام به ترک اعتیاد خود نمایند.

از این رو آژانس سم زدا با ارائه بهترین امکانات رفاهی و خدمات درمانی به این دسته از افراد، روحیه آنها را ترمیم کرده است. همچنین منجر شده که بیماران در یک محیط آرام و مطلوب بیماری خود را درمان کنند. در کمپ های لاکچری بیماران می توانند از تفریحات سالم همچون ورزش، تغذیه خوب و با کیفیت و دسترسی به تجهیزات ورزشی بهره مند شوند. علاوه بر آن، آنها می توانند با دیگران معاشرت کرده و زیر نظر بهترین پزشک ترک اعتیاد قرار گیرند.

 

 

 

 • بهترین مرکز ترک اعتیاد لاکچری
 • نوع درمان سم زدایی در کمپ ترک اعتیاد لاکچری
 • روش های ترک اعتیاد در کمپ های لاکچری
 • پیگیری های بعد از درمان ترک اعتیاد
 • امکانات محیط کمپ های ترک اعتیاد لاکچری
 • مدت زمان دوره ترک اعتیاد لاکچری چقدر است؟

 

 

نوع درمان سم زدایی در کمپ ترک اعتیاد لاکچری 

 

در کمپ ترک اعتیاد لاکچری اصفهان، بیماران در یک هتل دنج و آرام کاملا به صورت محرمانه تحت مراقبت قرار می گیرند. زیرا بیشترین افرادی که در این نوع کمپ های ترک اعتیاد قرار دارند، افرادی با درآمد بالا بوده و برای آنها دشوار است که در کمپ های دولتی زیر نظر پزشکان معمولی با امکانات ناچیز مورد بی احترامی قرار گیرند.

درمانی که در این مراکز ترک اعتیاد توسط پزشک متخصص انجام می شود، کاملا تضمین شده است. به این صورت که بیمار در یک اتاق شخصی نگهداری می شود که تمامی امکانات رفاهی را داراست. همچنین روند درمان بیمار کاملا بدون درد طی می شود و بیمار در تمام طول مدت درمان خود به صورت 24 ساعته زیر نظر پزشک و پرستاران دلسوز قرار خواهد گرفت.

پرستارانی که در کمپ های ترک اعتیاد لاکچری به بیماران خدمات ارائه می کنند، تمامی نیازهای بیماران را برطرف می سازند. این روند منجر می شود تا سم زدایی از بدن آنها به صورت یک خاطره خوش در یاد بیمار باقی بماند. در کمپ های لاکچری هیچ کس ترس از ترک اعتیاد را ندارد و خدماتی که دریافت می کند به او در طی کردن سریعتر روند بهبودی کمک شایانی می نماید.

 

آیا به دنبال یک روش سریع و بدون درد برای درمان سم زدایی از بیماری به اعتیاد هستید؟ما به شما راه حلی خلاقانه ارائه می‌دهیم! با درمان سم زدایی سریع و بدون عوارض در هتل سنتی شهر تاریخی یزد، بدون هیچ ناراحتی و دردی، از بیماری به اعتیاد بهبود پیدا کنید. با محیطی آرام و دلنشین و با تیمی مجرب از بهترین روش‌ها برای درمان شما استفاده می‌کنیم. کسب ترک اعتیاد یزد

 

 

 کمپ ترک اعتیاد لاکچری

 

روش های ترک اعتیاد در کمپ های لاکچری 

 

اصولا در بیشتر مراکز ترک اعتیاد، روند درمان به صورت دارو درمانی، روان درمانی، کار درمانی و پیگیری بعد از درمان است. این روند ممکن است چندان توسط پزشک مورد توجه قرار نگیرد یا این که بیمار بعد از این که اعتیاد خود را ترک کرد، دیگر توجهی به او نشود. اما در مراکز ترک اعتیاد به صورت لاکچری، تمامی این خدمات درمانی به صورت ترکیبی به بیماران ارائه می شوند و بیماران در بهترین شرایط درمان خواهند شد.

 

دارو درمانی

 

در روش دارو درمانی، اشخاصی که درگیر بیماری اعتیاد هستند، هم از نظر جسمی و هم از نظر روانی درگیر و بیمار هستند. از این رو برای این افراد بهترین روش، استفاده از دارو به منظور کنترل و کاهش علائم ابتلا به بیماری است. باید به این نکته نیز اشاره کنیم که در آژانس سم زدا به هیچ عنوان از مواد شبه مخدر برای کمک به درمان اعتیاد استفاده نمی شود. پس بیماران بعد از درمان به هیچ ماده مخدر دیگری وابسته نخواهند بود.

 

کاردرمانی 

 

این روش درمان ترک اعتیاد لاکچری، بیشتر با هدف تقویت وضعیت ذهنی و جسمی بیماران انجام می شود. از آنجایی که در مراکز لاکچری دسترسی به تمامی امکانات ورزشی عالی وجود دارد، بیماران در دوران نقاهت بعد از درمان خود، زیر نظر مربی های با تجربه تمرینات ورزشی را با تغذیه مناسب انجام خواهند داد. آنها می توانند فعالیت های ورزشی همچون تنیس، بیلیارد، فوتبال دستی، ورزش های آرام و کم تحرک و … را انجام دهند و سلامت خود را به طور کامل به دست آورند.

 

روان درمانی

 

از آنجایی که بیش از 90% بیماران درگیر اعتیاد با مشکلات روانی دست و پنجه نرم می کنند، استفاده از روش های روان درمانی، بسیار در مراکز ترک اعتیاد حائز اهمیت است. مراکز ترک اعتیادی که به این مسئله توجه ویژه ای نشان می دهند، با درصد موفقیت بالاتری مواجه می شوند. در آژانس سم زدا تمامی روانشناسان و روانکاوان متخصص و حرفه ای قرار دارند، که از بهترین روش ها برای درمان بیماران استفاده می کنند. روانشناسان با مشاوره دهی فردی به خود بیمار و خانواده او، روند درمان را تحت کنترل خود گرفته و بیمار را از نظر روانی برای ترک کردن اعتیاد بهتر آماده می کنند. فرمانیه

 

 روان درمانی بیماران مبتلا به اعتیاد

پیگیری های بعد از درمان ترک اعتیاد

 

در نهایت بهترین روشی که در مراکز ترک اعتیاد لاکچری انجام می شود، پیگیری های بعد از ترک اعتیاد است. اصولا بیشتر بیماران مبتلا به اعتیاد زمانی که ترک می کنند، درگیر وسوسه های روحی و روانی شده و امکان دارد مجددا به سمت مصرف مواد مخدر تمایل پیدا کنند. برای جلوگیری از بروز چنین مشکلی، لازم است پزشک و روانپزشک مراقب بیمار، بعد از درمان هم او را همراهی کنند. برای انجام این کار مراکز ترک اعتیاد معتبر جلسات مشاوره ای برای کسب مهارت های کنترلی برگزار می کنند که بیماران بدانند در برابر وسوسه ها و هیجانات بعد از ترک اعتیاد چه واکنشی از خود نشان دهند.

 

امکانات محیط کمپ های ترک اعتیاد لاکچری 

 

بیمارانی که برای ترک کردن اعتیاد خود به مراکز ترک اعتیاد لاکچری مراجعه می کنند، به دنبال دریافت بهترین امتیازات و خدمات هستند. از این رو این مراکز امکانات بسیار زیادی در اختیار بیماران خود قرار می دهند تا آنها بتوانند در یک محیط آرام و مطمئن با بیشترین امکانات رفاهی اعتیاد خود را ترک کنند. از جمله امکاناتی که این مراکز در اختیار بیماران قرار می دهند، باید به موارد زیر اشاره کرد:

 • دسترسی به دریافت خدمات مشاوره از بهترین روانشناسان
 • دریافت بهترین امکانات اقامتی در اتاق های خصوصی با داشتن تلویزیون، یخچال شخصی و …
 • دسترسی به استخر، روف گاردن و جکوزی
 • دریافت خدمات ویزیت هفتگی از روانشناسان متخصص
 • امکان استفاده از تجهیزات ورزشی همچون میز بیلیارد، پلی استیشن، بازی های گروهی و فوتبال دستی
 • دریافت خدمات مراقبتی به صورت 24 ساعته از تیم پزشکی
 • دسترسی به امکانات ارتباطی همچون تلفن همراه، لپ تاپ شخصی، تبلت
 • دریافت غذای سفارشی از بهترین کترینگ های منطقه درمان
 • استفاده از خدمات تور گردشگری در ویلاهای لاکچری
 • دریافت خدمات رفتار درمانی، گروه درمانی و خانواده درمانی

 

 پیگیری های بعد از ترک اعتیاد

 

مدت زمان دوره ترک اعتیاد لاکچری چقدر است؟ 

 

در تمامی کمپ های ترک اعتیاد که با بالاترین امکانات خدمات به بیماران ارائه می کنند، طول دوره درمان تقریبا 21 روز است. این که بیمار تا چه مدت زمان نیاز به استفاده از دارو داشته باشد، می تواند این مدت زمان را بیشتر یا کمتر کند. پس به طور کلی روند دوره درمان بسته به شرایط خاصی تعیین می شود که مهمترین این شرایط، مدت زمان مصرف دارو توسط بیمار است.

اگر شخصی از شدت اعتیاد بالایی برخوردار باشد، باید مدت زمان بیشتری را در مراکز ترک اعتیاد لاکچری سپری کند تا به نتیجه مورد نظر برسد. مثلا نوع اعتیاد بیمار می تواند این مدت زمان ترک را تغییر دهد. برخی اعتیاد به مصرف شیشه دارند، برخی دیگر به الکل معتاد هستند، در حالی که برخی دیگر به کوکائین و دیگر مواد مخدر اعتیاد دارند.

ترک کردن هر یک از این مواد مخدر، نیاز به مدت زمان مشخصی دارد. همچنین برخی از افرادی که درگیر بیماری اعتیاد هستند، ممکن است از توان بدنی ضعیفی هم برخوردار باشند. این مسئله نیز می تواند در مدت زمان ترک اعتیاد تاثیرگذار باشد. پس تمامی این عوامل باید بررسی شوند، تا در نهایت تعیین گردد که چقدر زمان لازم است تا بیمار بتواند به سلامت روند ترک اعتیاد خود را سپری کرده و بهبود یابد.

 

 امکانات رفاهی عالی مراکز ترک اعتیاد لاکچری

 

جمع بندی 

 

برای این که بتوان در بهترین کمپ ترک اعتیاد لاکچری روند درمانی را طی کرد، باید به دنبال آژانس ارائه دهنده این نوع خدمات بود. از میان آژانس های معتبر زیادی که در کشور فعالیت می کنند، آژانس سم زدا خدمات عالی و مطلوبی را در اختیار بیماران خود قرار می دهد. بیماران در هتل های سنتی بدون عوارض و درد می توانند اعتیاد خود به هر نوع مواد مخدری را ترک کنند.

پزشکان متخصص در کنار پرستاران با تجربه و دلسوز، با بهترین امکانات در مرکز ترک اعتیاد لاکچری خدمات به بیمار ارائه می کنند. در این آژانس بیماران می توانند از امکانات تفریحی همچون تنیس روی میز، کنسول های بازی کامپیوتری، فوتبال دستی و … استفاده کنند. همچنین می توانند از امکانات رفاهی همچون اتاق های تک نفره، میز کار، اتاق های نیمه خصوصی و … نیز بهره مند شوند.

در نهایت نیز زیر نظر تیم پزشکی متخصص و با تجربه می توانند از کلاس های آموزشی، خدمات پژوهشی، تیم روانشناسی و تیم درمان پزشکی بهره مند شوند. تمامی این امکانات تنها در مراکز لاکچری ترک اعتیاد به بیماران ارائه می شوند. پس افرادی که از خانواده های مرفه و سرشناس هستند و درگیر اعتیاد شده اند، در این مراکز به راحتی می توانند اعتیاد خود را ترک کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *