دسته اصلی

سم زدایی سریع

ترک اعتیاد با سرم

سم زدایی سریع مواد از بدن بیمار مبتلا به اعتیاد

 

خدمات سم زدایی سریع که در کوتاه ترین زمان ممکن به شما کمک می کند تا بتوانید از اعتیاد خانمان سوز رها شوید چه هستند؟ آیا تاکنون به این اندیشیده اید که در کوتاه ترین زمان ممکن مواد افیونی را از بدن خود خارج کنید؟ سریع ترین روش برای سم زدایی از بدن به نظر شما چه روشی است؟ آیا می توان با استفاده از تزریق سرم، مواد افیونی را از بدن خود خارج کرد؟ در پاسخ به این سوالات و ابهامات، باید بگوییم بله. چنین روشی وجود دارد.

در حال حاضر بیشتر مراکز ترک اعتیاد در کشور، خدمات سم زدایی سریع، سم زدایی فوق سریع، سم زدایی تدریجی و سم زدایی با سرم را به بیماران خود ارائه می کنند. آژانس سم زدا نیز از جمله مراکز معتبر ترک اعتیاد به شمار می رود که با بالاترین میزان کیفیت، این خدمات را به بیماران خود ارائه می نماید. می توان در یک محیط گرم و صمیمی در کنار پزشکان متخصص و پرستاران با تجربه، این خدمات را دریافت کرده و در زمان کوتاه از شر مواد افیونی موجود در بدن خلاص شد.

 

 

 

 • سم زدایی سریع از بدن بیمار مبتلا به اعتیاد
 • بهترین روش سم زدایی از بدن فرد معتاد
 • مراحل درمان و سم زدایی سریع
 • تفاوت میان سم زدایی سریع با فوق سریع
 • ترک چه مواد مخدری به سم زدایی نیاز دارند؟
 • سم زدایی سریع با سرم برای ترک اعتیاد
 • ترک یکباره و سریع اعتیاد در منزل
 • تزریق سرم برای ترک اعتیاد بدون تجویز پزشک؟
 • بهترین سرم برای سم زدایی و ترک اعتیاد
 • عوارض سم زدایی با سرم برای ترک اعتیاد
 • سم زدایی اعتیاد با تعویض خون
 • عوارض تعویض خون برای سم زدایی سریع
 • ممنوعیت های استفاده از روش سم زدایی سریع و فوق سریع افراد معتاد
 • هزینه ترک اعتیاد با روش سم زدایی سریع

 

 

 

بهترین روش سم زدایی از بدن فرد معتاد 

 

از میان روش هایی که می توان اقدام به پاکسازی بدن نمود، باید به سم زدایی سریع و سم زدایی با استفاده از سرم اشاره کنیم. انواع سم زدایی اعتیاد هر یک مزایای خاص خود را دارند. در این میان باید بسته به شرایط بیمار، یکی از این روش ها را انتخاب کرد تا بتوان بهترین نتیجه را دریافت کرد. این روش بهترین راهکار برای جلوگیری از عوارض جسمی و روانی است.

می توان با استفاده از روش پاکسازی سریع، در مدت 2 الی 3 روز تمام آلودگی ها و مواد مخدر را از بدن خارج نمود. در این روش که بهترین روش برای ترک اعتیاد در کشور به شمار می رود، می توان در یک هتل سنتی اقامت نموده و با بالاترین امکانات، در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به ترک مواد مخدر موجود در بدن نمود.

اصولا تمامی افرادی که درگیر اعتیاد هستند، صبر و اراده قوی خود را از دست می دهند. از این رو برای مدت زمان طولانی نمی توانند در برابر عدم مصرف مواد مخدر مقاومت کنند. اگر این دسته از افراد تحت درمان سریع سم زدایی از بدن قرار بگیرند، مسلما می توانند در کوتاه ترین زمان مشکل خود را رفع کرده و هم از نظر جسمی و هم از نظر روانی سلامت خود را حفظ کنند.

 

 

مراحل درمان و سم زدایی سریع

 

اولین و مهمترین مرحله سم زدایی سریع اعتیاد، بستری شدن در یک مرکز ترک اعتیاد معتبر است. زمانی که فردی در مرکز ترک اعتیاد بستری می شود، اراده اولیه را از خود نشان داده و حاضر شده است بیماری خود را درمان کند. بستری شدن در کمپ، به پزشک این اجازه را می دهد که با تمامی مشکلات و اختلالات بیمار آشنا شده و ریشه بیماری را دریابد.

این که چه عواملی منجر شده اند تا فرد به سمت مصرف مواد مخدر تمایل پیدا کند، اختلالاتی که منجر شده اند تا فرد بیمار درگیر مواد مخدر شود و دیگر اطلاعات، به پزشک کمک می کنند تا بهترین روش را برای ترک اعتیاد بیمار خود انتخاب کند. بیمار نیاز دارد که چند جلسه روان درمانی و دارو درمانی شود تا بسته به نوع و میزان مواد مخدر مصرفی، نوع سم زدایی از بدن انتخاب شود.

البته باید بیان کنیم که این مراحل، تنها راه درمان سم زدایی اعتیاد از بدن نیستند. لازم است بعد از سم زدایی سریع، بیمار برنامه پاک ماندن بعد از ترک را نیز دنبال کند. دریافت مشاوره از پزشک متخصص بعد از سم زدایی، به بیمار کمک می کند تا بتواند حد و مرزهای خود را تعریف نماید. سپس رابطه سالمی ایجاد کرده و برای مقابله با میل غیر قابل کنترل خود به مصرف مواد مخدر، توان و قدرت کافی داشته باشد.

 

 سم زدایی سریع اعتیاد

 

تفاوت میان سم زدایی سریع با فوق سریع 

 

سم زدایی بدن از مواد مخدر که ممکن است با دو روش سم زدایی فوق سریع و سم زدایی سریع انجام شود، در برخی موارد با هم تفاوت هایی دارند. بسته به شرایط بیمار، پزشک تعیین می کند که لازم است بیمار سریع روند درمان را طی کند یا یک روزه و فوق سریع هم قابل درمان است. از جمله تفاوت هایی که می توانیم برای این دو روش سم زدایی و پاکسازی از بدن بیان کنیم، باید به موارد زیر اشاره کرد:

 1. در سم زدایی فوق سریع (UROD) از داروهای آرامبخش یا بیهوشی استفاده می شود. در حالی که در روش سم زدایی سریع (ROD) بیشتر از داروهای آرام بخش خفیف یا داروهای کاهش دهنده ترک استفاده می کنند.
 2. در روش درمان فوق سریع از داروها به منظور کاهش سریع تحمل بیماری به مواد افیونی در طی چند ساعت استفاده می شود. در حالی که در روش سریع، زیر نظر پزشک و با استفاده از داروهای خاصی فرایند سم زدایی انجام می شود. این روش به جای آنکه هفته ها و ماه ها فرایند سم زدایی را انجام دهد، تنها چند ساعت طول کشیده و به صورت سرپایی انجام خواهد شد.
 3. در روش فوق سریع میزان موفقیت و اثربخشی داروها با موفقیت بسیار بالایی همراه است. در حالی که اثر سم زدایی مواد از بدن در روش سریع، کمتر از فوق سریع است.
 4. در نهایت نیز باید بیان کنیم که سم زدایی فوق سریع، تنها در طول یک روز و با بستری شدن طی خواهد شد. اما سم زدایی سریع معمولا در طی 2 الی 3 روز بستری شدن انجام می شود.

ترک چه مواد مخدری به سم زدایی نیاز دارند؟ 

 

تنوع مواد مخدری که امروزه توسط مردم جامعه مورد استفاده قرار می گیرند، بسیار زیاد هستند. در این میان اما، می تواند چند ماده مخدر متداول که بیشتر مردم جامعه را درگیر خود کرده است، با استفاده از روش سریع سم زدایی ترک کرد. اولین ماده مخدر معمول، تریاک است. تریاک معمولی ترین ماده مخدری است که به راحتی قابلیت ترک کردن دارد.

بیماران می توانند بدون بروز عوارض جانبی، در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به ترک مصرف این نوع ماده مخدر نمایند. نوع دیگری از مواد مخدر، شیره تدخینی و خوراکی است. شیره یک نوع ماده مخدر خوراکی است که برای ترک کردن آن بیمار درگیر درد خماری نمی شود. از این رو ترک کردن این نوع ماده مخدر هم آسان بوده و سریع می توان وجود آن را از بدن سم زدایی کرد.

سم زدایی سریع برخی از مواد مخدر نیز هستند که عوارض جانبی داشته و سلامت بیمار را به خطر می اندازند. از جمله داروهایی همچون ترامادول و مواد مخدر صنعتی. ترک کردن این نوع مواد مخدر و سم زدایی آنها از بدن، همواره با دشواری همراه بوده و افرادی که درگیر مصرف این نوع مواد مخدر می شوند، در بیشتر مواقع با خطرات بالای سلامتی هم از نظر روانی و هم از نظر جسمی مواجه می شوند.

 

 سم زدایی سریع مواد مخدر

 

سم زدایی سریع با سرم برای ترک اعتیاد 

 

سم زدایی با سرم از موثرترین روش هایی است که در حال حاضر بیشتر کمپ های ترک اعتیاد از آن برای پاکسازی بدن استفاده می کنند. بیمارانی که با استفاده از این روش اقدام به ترک اعتیاد خود می نمایند، کمترین میزان درد را خواهند داشت. این نوع بیماران از نظر جسمی، آزاد از مصرف مواد مخدر می شوند اما درمان فکری، روحی و روانی آنها در کنار درمان رفتاری اصولا به تعویق افتاده و زمان بیشتری نیاز خواهد داشت.

سرمی که به بیمار تزریق می شود تا روند ترک اعتیاد را تسریع کند، حاوی داروهای ضد مورفین است. این روش توسط پزشکان بسته به شرایطی که بیمار دارد، تعیین می گردد. این که بیمار در چه سنی قرار دارد، مقدار مواد مخدری که استفاده می کند چقدر است و نوع مواد مخدر مصرفی او چیست، عواملی هستند که تعیین کننده نوع سرم برای درمان این بیماری هستند.

در روش سم زدایی سریع با سرم، بدن به طور کامل مواد مخدر را از بدن خارج کرده و درمان می شود. اصولا بیشتر افرادی که این روش را برای ردمان استفاده می کنند، بیمارانی هستند که خسته و بی انگیزه بوده و در زمان تصمیم گیری به ترک اعتیاد، با احساسات متناقض شدیدی مواجه می شوند. آنها با این روش درمان، تمامی وابستگی های خود را رها کرده و آرام می شوند.

 

 سم زدایی با سرم

 

ترک یکباره و سریع اعتیاد در منزل 

 

اشخاصی که توانایی یا علاقه ندارند به مراکز ترک اعتیاد مراجعه کنند، می توانند به راحتی در منزل هم اعتیاد خود را ترک کرده و پاک شوند. پاکسازی اعتیاد از بدن در منزل کار دشواری نیست. پزشک متخصص می تواند از طریق مراجعه روزانه به منزل و تزریق سرم به بیمار، کمک کند تا او اعتیاد خود را ترک کند.

البته برای سم زدایی سریع بهتر آن است که افراد معتاد حتما به کمپ ترک اعتیاد مراجعه کنند. اما در صورتی که شخصی از شرایط خاص سلامتی برخوردار است و قصد دارد اعتیاد خود را در محیط خانه و نزدیک عزیزان خود ترک کند، می تواند به یکباره و سریع در منزل از شر این بلای خانمان سوز نجات پیدا کند. تنها کافیست زیر نظر پزشک متخصص به مدت 2 الی 3 روز تحت درمان قرار گرفته و فرایند پاکسازی را از بدن خود آغاز کند. پس از آن در سلامت کامل به زندگی بازگردد.

 

تزریق سرم برای ترک اعتیاد بدون تجویز پزشک؟

 

ممکن است برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که آیا سم زدایی اعتیاد را می توان بدون مراجعه به پزشک و بستری شدن و حتی تحمل درد و خماری انجام داد؟ افراد زیادی وجود دارند که ترک اعتیاد در منزل را بدون مراجعه به پزشک ترجیح می دهند و بر این باور هستند که بستری شدن در بیمارستان حال آنها را خوب نخواهد کرد.

آنها ترجیح می دهند که از داروهایی همچون سرم برای ترک اعتیاد استفاده کنند، بدون آنکه زیر نظر پزشک متخصص باشند و پزشک نوع سرم را برای بیمار انتخاب کند. مسلما این کار با خطرات زیادی همراه بوده و ممنوع است. سرم ها و آمپول های تقویتی در تنوع بالایی تولید می شوند که بسته به شرایط بیمار انتخاب شده و توسط پزشک تجویز خواهند شد.

سم زدایی سریع با سرم اصولا زمانی انجام می شود که بیمار بیش از حد به ماده مخدر مبتلا شده باشد، یا این که اوردوز نموده باشد. استفاده از سرم می تواند بر روی گیرنده های مغز تاثیر گذاشته و منجر به مسدود شدن عملکرد مغز شود. به همین دلیل اگر سرم مناسب با شرایط بیمار توسط پزشک تجویز نشود، نه تنها منجر به درمان مشکل بیمار نخواهد شد، بلکه عوارض دیگری را هم برای بیمار به همراه خواهد داشت.

بهترین سرم برای سم زدایی و ترک اعتیاد

 

پزشکان متخصص به منظور سم زدایی سریع از سرم های مختلفی استفاده می کنند که از میان آنها، باید به نالوکسان، نوروبیون یا ب کمپلکس، نالتروکسان و بوپرنورفین اشاره کنیم. در این میان، بهترین سرم برای سم زدایی، سرم نالوکسان است. این سرم که با نام تجاری نالوکان هم شناخته می شود، هم دارای نوع خوراکی و هم دارای نوع تزریق است.

از این سرم زمانی استفاده می شود که بیمار اوردوز کرده باشد یا این که بیش از حد مواد مخدر مصرف نموده باشد. عملکرد نالوکسان به این صورت که است که گیرنده های مغزی را غیر فعال نموده و تا حدی مصرف مواد مخدری همچون متادون، هروئین، مورفین، فنتانیل و … را کنترل می نماید. اشخاصی که این نوع سرم را تزریق می کنند، هوشیاری خود را سریع تر به دست آورده و تنفس آنها نیز عادی خواهد شد.

 

 ترک اعتیاد در منزل

 

عوارض سم زدایی با سرم برای ترک اعتیاد  

 

اگر بیماری برای ترک اعتیاد از سرم استفاده کند، ممکن است با عوارضی مواجه شود که احتمال مصرف مجدد مخدر را در ایشان افزایش دهد. حتی احتمال اوردوز را نیز در بیمار 2 برابر خواهد نمود. از جمله عوارضی که ممکن است بیمار در صورت استفاده نادرست از سرم برای ترک اعتیاد با آن مواجه شود، باید به موارد زیر اشاره کنیم:

 • حالت تهوع
 • استفراغ
 • تغییر فشار خون
 • مشکلات مربوط به تمرکز
 • بی اشتهایی
 • احتمال اوردوز

برای جلوگیری از بروز این عوارض و خطرات، بهتر آن است که سم زدایی سریع با سرم حتما زیر نظر پزشک متخصص انجام شود. پزشک با بررسی تمامی شرایط فرد مبتلا به اعتیاد، بهترین نوع سرم را انتخاب کرده و اقدام به تزریق آن به بیمار می نماید.

 

 

به نقل از یک بزرگی، سم زدایی بدن از مواد مخدر است. همانطور که در ابتدای مقاله گفتیم، به سه روش سم زدایی فوق سریع UROD، سم زدایی تدریجی و سم زدایی سریع انجام می‌گیرد. هنگام مراجعه بیمار برای درمان، ابتدا مشاوره اولیه برای وی صورت می‌گیرد.بیشتر بدانید

 

سم زدایی اعتیاد با تعویض خون

 

تعویض کردن خون به منظور ترک اعتیاد، از روش های دیگری است که در بسیاری از مراکز ترک اعتیاد انجام می شود. در این روش فردی که درگیر اعتیاد است، خون سالم فرد دیگری را دریافت کرده و اقدام به پاکسازی خون در بدن خود می نماید. البته باید بیان کنیم که این روش از نظر علمی تایید نشده و حتی هدف اصلی که ترک کردن اعتیاد فرد مبتلا است را نیز، محقق نمی سازد.

تعویض خون فرد مبتلا به اعتیاد، به هیچ عنوان نمی تواند دیگر اعضای درگیر فرد بیمار را درمان کرده و بر روی روان فرد معتاد نیز تاثیر گذار باشد. برای اشخاصی که درگیر اعتیاد هستند، مناسب آن است که زیر نظر پزشکان متخصص قرار گرفته و فرایند درمان خود را در سریع ترین زمان ممکن طی کنند. آنها نیاز دارند که هم از نظر جسمی و هم از نظر روانی تحت درمان قرار گیرند. در غیر این صورت موفق به ترک اعتیاد خود نشده و با حتی با مشکلات دیگری هم مواجه خواهند شد.

 

 بهترین سرم برای ترک اعتیاد

 

 

عوارض تعویض خون برای سم زدایی سریع 

 

بیمارانی که برای ترک اعتیاد خود به سراغ روش تعویض خون می روند، تصور می کنند که با انجام این کار می توانند اعتیاد خود را ترک کنند. در حالی که نه تنها این اقدام به ترک اعتیاد آنها کمکی نمی کند، بلکه منجر به بروز آسیب های دیگری هم به بدن آنها می شود. از جمله عوارضی که انجام این کار می تواند به همراه داشته باشد، باید به موارد زیر اشاره کنیم:

 1. بروز واکنش های آلرژیک
 2. بروز عفونت های خونی در بدن بیمار
 3. ایجاد تداخل در الکترولیت ها و در نهایت بروز مشکلات قلبی
 4. انتقال بیماری های مختلف به بیمار از جمله هپاتیت، ایدز و …
 5. احتمال لخته شدن خون در بدن بیمار

 

ممنوعیت های استفاده از روش سم زدایی سریع و فوق سریع افراد معتاد 

 

با وجود آنکه بسیاری از بیماران مبتلا به مواد مخدر می توانند از روش پاکسازی سریع استفاده کنند، اما این روش برای همه بیماران مناسب نیست. بیمارانی که مبتلا به مشکلات خاصی هستند، نباید از این روش استفاده کنند. زیرا این کار منجر می شود تا جان آنها به خطر افتد. از جمله مشکلاتی که مبتلا بودن بیماران به آنها مانع از انجام روش درمانی پاکسازی سریع بدن می شود، عبارتند از:

 • بیماری های مزمن همچون دیابت
 • بیماری های تنفسی در حد شدید
 • بیماری های قلبی و عروقی شدید (سکته مغزی، حمله قلبی، انسداد عروق)
 • صدماتی که همراه با خونریزی باشند
 • محدودیت های سنی برای اشخاصی که بالای 40 سال سن داشته باشند
 • اختلالات حاد کلیوی و کبد
 • شیردهی و باردار بودن فرد مبتلا به اعتیاد

اشخاصی هم که برای مدت زمان طولانی درگیر مصرف مواد مخدر بوده اند و میزان مصرف مواد مخدر آنها زیاد است، نمی توانند از روش سم زدایی سریع استفاده کنند. زیرا این کار سلامت آنها را به خطر خواهد انداخت. چنین اشخاصی باید در طول مدت زمان طولانی تری اعتیاد را از بدن خود دور کرده و درمان شوند.

 

 تعویض خون برای پاکسازی بدن از اعتیاد

 

هزینه ترک اعتیاد با روش سم زدایی سریع

 

مسلما هزینه ترک اعتیاد با روش سریع و فوق سریع، هزینه بالاتری نسبت به روش های عادی و معمولی دارد. زیرا برای انجام این روش های درمانی باید از امکانات پیشرفته تر و تخصصی تری استفاده کرد. بسته به این که فرد مبتلا به اعتیاد در چه شرایطی قرار دارد، باید امکانات مختلفی در اختیار او قرار داد. حتی برخی از این افراد ممکن است از قشر مرفه جامعه باشند و نیاز به امکانات خاص تری هم داشته باشند.

آژانس سم زدا برای سم زدایی سریع بیماران مبتلا به مواد مخدر، امکانات مختلفی را ارائه می کند. تمامی مراحل درمان هم زیر نظر پزشکان و پرستاران با تجربه و متخصص انجام می شود. از این رو می توان اطمینان حاصل نمود که بیماران به خوبی درمان می شوند و سلامت و امنیت آنها کاملا حفظ می شود. امکانات رفاهی در کنار تیم های درمانی متخصص، هزینه های دریافت این نوع خدمات را افزایش خواهد داد.

با این حال اشخاصی که در آژانس سم زدا تحت درمان قرار می گیرند، از بهترین امکانات بهره مند می شوند. آنها در هتل های سنتی با امکانات مختلف تحت درمان قرار گرفته و پس از ترک اعتیاد هم پزشک معالج آنها را تنها نخواهد گذاشت. از این رو روند درمان بیماران به خوبی طی شده و آنها می توانند در یک محیط آرام و مطمئن، در سریع ترین زمان ممکن اعتیاد خود را ترک کنند.

 

 

 

طلوعی دیگر با سم زدایی سریع مواد افیونی در بیمارستان خصوصی ترک اعتیاد، متخصصین در مرکز خدمات سم زدایی بدن از مواد مخدر، به مدیریت علائم ترک می‌پردازند و به شما در کاهش تب بالا، انقباض عضلانی، تحمل دارو، اضطراب شدید، تغییرات جسمی و ذهنی کمک می‌کنند.

 

 

جمع بندی 

 

با مطالعه این مطلب مسلما دریافته اید که ترک اعتیاد با روش سم زدایی سریع تا چه میزان می تواند برای بیمار مزایا به همراه داشته باشد. اما اگر این روش خودسرانه انجام شود، نه تنها مشکلی را رفع نخواهد کرد، بلکه می تواند سلامت بیمار را نیز به خطر اندازد. از این رو برای این که بتوان سلامت خود را در سریع ترین زمان ممکن به دست آورد، باید در یک مرکز ترک اعتیاد معتبر بستری شد.

آژانس سم زدا با ارائه بهترین خدمات در این زمینه، بیماران خود را در سریع ترین زمان درمان کرده و به زندگی باز می گرداند. پزشکان و پرستارانی که در این مجموعه فعالیت می کنند، امکانات عالی در اختیار بیمارانی قرار می دهند که از اقشار مختلف هستند. دسته ای از بیماران که از قشر مرفه جامعه هستند، در هتل های سنتی با امکاناتی همچون جکوزی، سالن های ورزشی و … تحت مراقبت فردی قرار می گیرند تا روند درمان آنها با نهایت دقت انجام شود.

پس نیازی به نگرانی نیست و بیماران درگیر مواد مخدر می توانند زیر نظر تیم متخصص، سم زدایی سریع را از بدن خود انجام دهند. در نهایت سلامت خود را در یک محیط امن و راحت به دست آورده و به جامعه وارد شوند و در کنار خانواده خود خوشبختی را مجددا به دست آورند.

 

 

26 دیدگاه در “سم زدایی سریع

 1. بهروز گفت:

  سلام به امید پیشرفت روز افزون . بنده تمایل دارم برای چند بار یا مثلاً بیست روز تحت درمان باشم آیا امکان دارد یا نه من از شهرستان هستم

  1. سم زدا گفت:

   سلام
   خیر سم زدایی ما بین 3 تا 5 روز صورت میگیره. فقط سمزدایی مستقیم متادون 14 روز زمان میبره که از نظر زمان و هزینه به صرف بیمار نیست
   علت اینکه قصد دارید مدت طولانی تحت درمان باشید رو عنوان کنید تا راهنمایی تون کنم
   درمان جسمی اعتیاد بین 3 تا 5 روز پایان می یابد و درمان فرکی و روحی مدت دار است

 2. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:1 ستاره

 3. امین گفت:

  باسلام وخسته نباشید.من روزی2الا3قرص متادون 20مصرف میکنم این روش بهم جواب میده.
  وتوشهرمادکتری که صرم درمانی میکنه میگه 3تا4روزبیهوش میکنه ایادرسته

  1. مرکز درمانی فجر یزد گفت:

   سلام
   روزتون بخیر
   چون متادون دارویی قوی با طول عمر بالاست و حتی از شیره هم قوی تره ترجیحا به صورت مستقیم انجام نمیده ولی اگر بیماری اصرار به سمزدایی سریع متادون داشته باشه
   سمزدایی اعتیاد به شیوه سمزدا یزد متادون رو در عرض 14 روز انجام میده. سمزدایی اعتیاد با سرم به شیوه سمزدایزد بدون بیهوشی و در خواب انجام میشه.

 4. ناشناس گفت:

  سلام وقت بخیر هزینه سم زدایی تقریبا چقدرهستش برای ترک مورفین وهرویین

  1. مرکز درمانی فجر یزد گفت:

   سلام
   هزینه های سم زدایی از روی مصرف بیمار و بعد از تعیین روزهای درمان مشخص میشه. و بسته به خدماتی که در حین درمان ارائه میشه تعیین میشه.
   زمان سمزدایی برای مواد مخدر مورفین 5 روز زمان میبره. میتونید اطلاعات بیشتر رو در وب سایت سمزدا مطالعه کنید.

   1. ناشناس گفت:

    1. مرکز درمانی فجر یزد گفت:

     سلام

 5. ناشناس گفت:

  سلام روزی 2گرم شیره با سیخ مصرف میکنم مبلغ هزینه چقدر میشه

  1. مرکز درمانی فجر یزد گفت:

   سلام روزتون بخیر
   سمزدایی شیوه دکتر زارع توی هتل انجام میشه و از طریق سرم تراپی و داروهای خوراکی و تزریق داروها در سرم بدون درد و عوارض صورت می گیره
   طول درمان 5 روز بوده و درمان خوش خاطره ای برای بیماران می سازیم
   جهت کسب اطلاعات بیشتر میتونید به وب سایت سمزدا مراجعه کنید

 6. عمران گفت:

  سلام نام سرمی که برای سم زدایی استفاده میشود چیه

  1. مرکز درمانی فجر یزد گفت:

   سلام آقای عمران
   سمزدایی از طریق سرم تراپی علم و دانشی است که پزشک طی سالها درس و تجربه به دست آورده
   سرمی که استفاده میشه مثل سرم هایی که توی هر داروخانه ای یافت میشه استفاده میشه ولی مهم داروهایی است که باعث دفع مواد بدون درد از بدن میشه اهمیت داره که این توشط علم پزشکی و طی معاینات روزانه در دوزهای تعیین شده توسط پزشک وارد سرم میشه و باعث دفع مواد میشه
   سوالی داشتید میتونید با مشاوره کلینیک تماس بگیرید 09913720958

 7. ناشناس گفت:

  سلغ اسماعیل هستم روزی یک گرم هرویین مصرف میکنم آیا میتوانم از این روش استفاده کنم و آیا عوارض خماری ندارد و برگشت مجدد

  1. مرکز درمانی فجر یزد گفت:

   سلام آقای اسماعیل
   هرویین قابل سمزدایی هست ولی چون مواد صنعتی ولع و میل مصرفی بیشتری دارند امکان داره زمان سمزدایی به بیمار تشنج دست بده و بخاطر میل مصرف حفظ پاکی برای بیمار بعد از درمان سخت باشد.
   پس اگر بیمار حدود یکماه بجای هرویین ، تریاک یا شربت تریاک استفاده کند میل مصرف بیمار کم می شود ، درمان راحت تری داره و بعد از سمزدایی حفظ پاکی برای بیمار بیشتر و راحت تره
   اگر اطلاعات بیشتری خواستید میتوانید با مشاور کلینیک سمزدا تماس بگیرید 09913720958

 8. مهران گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  من روزی نصف قرص ب ۲ میخورم،با این روش میتونم درمان بشم؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

  1. مرکز درمانی فجر یزد گفت:

   سلام آقای مهران
   سمزدایی سریع برای مواد افیونی به راحتی انجام میشه ولی برای متادون و بوپرنورفین که داروی درمانی هستند مشکل و در بعضی مواقع غیرممکنه
   بهترین روش درمان شما کم کردن دارو زیر نظر پزشکه در مدت تعیین شده است ولی اگر اصرار به سمزدایی دارید با مشاور کلینیک تماس بگیرید تا راهنمایی تون کنند
   09913720958 مقدم

 9. محمدرضا گفت:

  سلام یکی داریم تو بیست چهار ساعت یک چهارم ب۲ مصرفشه حتی با یک هشتم هم میمونه بیست چهار ساعت ،،،، میشه با سم‌زدایی کمکش کرد یانه

  1. مرکز درمانی فجر یزد گفت:

   سلام
   مصرف دوست شما خیلی کمه ولی چون ب 2 داروی درمانی است و امکان داره سمزدایی جوابگو نباشه بهتره زیر نظر پزشک ترک اعتیاد دارو رو ب صفر برسونند.
   موفق باشید

 10. سعید گفت:

  خسته نباشید،آیا بیمار برای تهیه غذا خودش باید اقدام بکنه یا هتل ؟اگر هتل هست کیفیت غذا چطوریه

  1. مرکز درمانی فجر یزد گفت:

   سلام آقای سعید
   مانند اکثر برنامه هتل ها، صبحانه با هتل می باشد و ناهار و شام توسط بیمار تهیه می شود
   البته با راهنمایی پزشک غذاهایی سفارش داده می شود که برای شرایط درمان بیمار مناسب باشد.

 11. احمد گفت:

  سلام من روزی ۳ گرم تریاک میخورم آیا سم‌زدایی سریع جواب میده
  ۲۴ ساعت پای پیک نیک بشینم با وافور بکشم هیچ تاثیری روی من نداره آخر سر باید بخورم درمان من چند روز طول میکشه و حدودا هزینش رو بفرمایید چون من یک کارگرم

  1. مرکز درمانی فجر یزد گفت:

   سلام آقای احمد
   سمزدایی برای تریاک راحته و مشکلی نداره. سمزدایی طی 5 روی بدون درد و عوارض در هتل سنتی کیاوش صورت میگیره.
   شما میتونید با مطالعه سیت سمزدا به تمام اطلاعاتی که خواستید دست پیدا کنید و یا با مشاور کلینیک جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید 09913720958

 12. محمد گفت:

  سلام خسته نباشید من روزی یدونه متادون ۲۰ میخورم یا نصف میخورم روش سم زدایی برای من چطوره یا اصلا قرصم نخورم تریاک جاش بکشم همونه کارو انجام میده برام اگه راهنمایی کنید ممنون میشم🙏

  1. مرکز درمانی فجر یزد گفت:

   سلام آقای محمد روزتون بخیر
   چون متادون یک داروی شیمیایی است و از شیره قوی تر است سمزدایی سخت تر و زمان بر تر داره که از لحاظ زمان و هزینه برای بیمار به صرفه نیست
   بهتره بیمار یکماه قبل ار سمزدایی به جای متادون شربت تریاک استفاده کند تا بعد از ان با مدت زمان کوتاه و هزینه کمتر سمزدایی انجام بدهد
   اگر سوالی دارید میتونید با مشاور کلینیک تماس بگیرید
   09913720958

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *