درباره اژانس توریست درمانی سم زدا

سم زدا عنوان یک آژانس توریسم درمانی بوده و می‌توان آن را یک هتل و یا اقامتگاه و یا مرکز درمانی اعتیاد به شمار آورد ادامه مطلب

ادامه

سم زدا عنوان یک آژانس توریسم درمانی بوده و می‌توان آن را یک هتل و یا اقامتگاه و یا مرکز درمانی اعتیاد به شمار آورد. هدف اصلی از راه اندازی و تاسیس این آژانس، سم زدایی با سرعت بالا و سرپایی از بدن مبتلایان به اعتیاد بوده و این مجموعه این روند را به صورتی کاملا خلاقانه و تخصصی انجام می‌دهند. این مرکز از سه ویژگی اساسی برخوردار شده است.

از جمله این ویژگی‌ها می‌توان به کادر درمانی کاملاً متخصص این مجموعه اشاره کرد و یا هتل و اقامتگاه و توجه به عنصر زمان و مکان را نام برد. فرایند ترک اعتیاد یا سم زدایی از بدن بیماران در این مجموعه در یک مکان تاریخی و کاملاً توریستی در شهر یزد که یکی از معروف‌ترین شهرهای خشی در سراسر جهان به شمار می‌رود انجام می‌شود.

تمامی سعی این مجموعه بر آن است که به این دسته از بیماران کمک کند تا با حفظ شان، پایگاه و جایگاه اجتماعی و وجهه خود بتوانند در یک مکان کاملا ایزوله و دور از مکان و موقعیت فعلی خود به ترک اعتیاد اقدام کنند. به همین دلیل نیز آژانس توریسم درمانی سم‌ زدا به جای یک مرکز درمانی، یک هتل و اقامتگاه تاریخی ناب را برای ترک اعتیاد در نظر گرفته است.

درباره سم‌ زدا

آژانس توریست درمانی

بنابراین در طول درمان خود در یک مرکز درمانی نخواهید بود و از شما در یک هتل خاص با ویژگی‌های منحصر به فرد پذیرایی به عمل خواهد آمد. در ادامه به برخی از مزایای استفاده از خدمات آژانس سم زدا اشاره خواهیم کرد و برخی از مهم‌ترین ویژگی‌ها و اهداف اصلی این مجموعه را مطرح خواهیم کرد .

تمامی سعی این مجموعه بر آن است که به این دسته از بیماران کمک کند تا با حفظ شان، پایگاه و جایگاه اجتماعی و وجهه خود بتوانند در یک مکان کاملا ایزوله و دور از مکان و موقعیت فعلی خود به ترک اعتیاد اقدام کنند. به همین دلیل نیز آژانس توریسم درمانی سم‌ زدا به جای یک مرکز درمانی، یک هتل و اقامتگاه تاریخی ناب را برای ترک اعتیاد در نظر گرفته است.بنابراین در طول درمان خود در یک مرکز درمانی نخواهید بود و از شما در یک هتل خاص با ویژگی‌های منحصر به فرد پذیرایی به عمل خواهد آمد.

درمان شده
درمان شده
تحت درمان
تحت درمان

مزایا سم زدا

مزایای ترک اعتیاد در آژانس توریسم درمانی سم‌ زدا

همان‌طور که می‌دانید بسیاری از افراد در جامعه با بلای خانمان‌ سوز اعتیاد دست و پنجه نرم می‌کنند. بسیاری از این افراد تمایل به سم زدایی از بدن و یا ترک اعتیاد دارند. اما نمی‌خواهند که خانواده و یا اقوام و خویشان از بیماری آن‌ها مطلع گشته و یا در جریان ترک اعتیادشان قرار بگیرند و یا به جایگاه اجتماعی و خانوادگی‌شان خدشه­ای وارد شود.

آژانس سم زدا برای پاسخگویی به این نیاز و دغدغه این دسته از افراد به وجود آمده و سعی دارد تا پایان فرایند ترک اعتیاد و بازگشت کامل بیماران به آغوش خانواده و جامعه به آن‌ها کمک کند. به همین دلیل مکانی خاص و دیدنی را جایگزین یک مرکز درمانی و یا بیمارستان کرده است.

یعنی بیماران این امکان را دارند که به دور از مراکز درمانی در یک هتل و اقامتگاه سنتی، کاملا خصوصی و صمیمی، با کیفیت و ویژگی‌های یک مرکز اقامتی فوق العاده، تحت درمان قرار بگیرند. وجود این ویژگی و مزیت خاص، آژانس سم‌ زدا را از دیگر مراکز ترک اعتیاد متمایز و برجسته می‌سازد.

علاوه بر این مزیت عمده، در این مجموعه و با کمک کادر درمانی متخصص و حرفه‌ای آن، شما می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن و در عرض ۳ تا ۵ روز اعتیاد خود را درمان نموده و به سم زدایی کامل از بدن خود دست بزنید. ترک اعتیاد و فرایند سم زدایی از بدن در این مجموعه بدون هیچگونه عوارض و بدون درد بوده و بدون بازگشت است .

محرمانه بودن

به دور از محیط
درمانی

درمان در کوتاه ترین زمان ممکن

هتل سنتی

هتل آژانس توریسم درمانی سم‌ زدا

بدون شک یکی از مهمترین مزایا و ویژگی‌های آژانس سم زدا، هتل آن است. اعضای این تیم این دغدغه را داشته‌اند تا یکی از بهترین هتل‌ها در شهر تاریخی یزد را برای پاسخگویی به نیاز بیماران انتخاب کنند.

به همین منظور هتلی را در نظر گرفته‌اند که علاوه بر برخورداری از کیفیت بالا و داشتن استانداردهای مورد نیاز برای یک هتل به روز و پیشرفته، محیط و فضایی کاملا سنتی و دوستانه داشته باشد و به ارائه خدمات ۲۴ ساعته و با کیفیت کافی به بیماران اقدام نماید.

از سوی دیگر در بافت و ساختار تاریخی شهر یزد واقع شده باشد. به همین دلیل آژانس سم‌ زدا هتل سنتی و شناخته‌ شده کیاوش را برای این کار در نظر گرفته که علاوه بر واقع شدن در بافت تاریخی شهر به مراکز دیدنی و گردشگری آن نیز نزدیک است.

پس شما می‌توانید طی سه یا پنج روزی که مهمان ویژه این مجموعه هستید، از اماکن دیدنی شهر نیز بازدید به عمل آورده و با یک تیر چند نشان بزنید.

در این صورت هم اعتیاد خود را ترک کرده‌اید و هم یک سفر گردشگری و به یادماندنی به شهر یزد داشته‌اید. در انتهای این سفر نیز می‌توانید برای اقوام و دوستان خود بهترین سوغاتی‌های یزد را خریداری کرده و آنان را نیز در شادی خود شریک سازید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به این صفحه سر بزنید .

هتل آژانس توریسم درمانی سم‌ زدا

کادر درمان سم زدا

کادر درمانی آژانس توریسم درمانی سم‌ زدا

همان‌طور که می‌دانید در موضوع ترک اعتیاد، توجه به کادر درمان و در نظر گرفتن تخصص و کیفیت کار آن‌ها اهمیت بسیار زیادی دارد. این موضوع برای آژانس سم‌ زدا نیز بسیار مهم بوده و لذا کادری کاملا مجرب و آموزش دیده و متخصص را برگزیده است.

این کادر متشکل از پزشک متخصص، مسئول فنی، روانشناس، مددکار اجتماعی و مسئول پذیرش بوده و با بهترین مرکز و کادر درمانی یزد همکاری دارد. این مجموعه در حال حاضر طرف قرارداد با مرکز درمانی و تخصصی …. با مدیریت دکترحمیدرضا زارع است که در حوزه ترک اعتیاد و سم زدایی به شیوه کاملاً تخصصی فعال بوده و بیش از ۱۹ سال در این زمینه سابقه دارد.

آژانس سم زدا به صورت کاملا انحصاری با مرکز نامبرده همکاری می‌کند. لازم است بدانید که این مرکز تاکنون توانسته افتخارات بسیار زیادی را از آن خود کرده و به بیماران فراوانی کمک کند تا روند درمانی و سم زدایی از بدن خود را به بهترین شکل ممکن و در سریعترین زمان به پایان برسانند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید به صفحه زیر مراجعه نمایید .

حفظ اسرار و محرمانگی

مجموعه و آژانس توریسم درمانی سم‌ زدا این امکان را برای بیماران مبتلا به اعتیاد فراهم کرده‌ که بتوانند با ترتیب دادن یک سفر خانوادگی، گردشگری و یا کاری به شهر یزد و ضمن بازدید از بناهای تاریخی و توریستی این شهر خشتی زیبا، اعتیاد خود را نیز به راحتی ترک کنند.

پس فرقی نمی‌کند که شما متاهل باشید یا مجرد، تنها باشید یا به همراه خانواده. در هر صورت می‌توانید به این مجموعه مراجعه کرده و روند ترک اعتیاد خود را آغاز کنید.

بسیاری از افراد مجرد تمایل دارند به یک شغل مناسب دسترسی پیدا کنند و یا به ارائه گواهی اشتغال نیاز دارند. حتی ممکن است تمایل به ازدواج داشته و یا بنا به هر دلیل دیگری نیاز به ترک اعتیاد آن هم در سریعترین زمان ممکن داشته باشند.

این افراد می‌توانند با استفاده از خدمات آژانس سم زدا با سرعتی بسیار بالا اعتیاد را از خود دور ساخته و به ساده‌ترین شکل ممکن به زندگی روزمره، عادی و بدون اعتیاد بازگردند و روز و روزگاری خوش را آغاز نمایند.

حتی می‌توانید اعضای خانواده را نیز در این سفر درمانی و توریستی همراه خود سازید. اطمینان داشته باشید که فرایند سم زدایی از بدن شما در این مرکز با استفاده از جدیدترین روش‌های ممکن انجام شده و با خلاقیت و نوآوری ویژه‌ای همراهی می‌کند.

از سوی دیگر در فضایی کاملا ایزوله و امن به دور از مکان و موقعیت کنونی شما در یک هتل با فضایی دنج و دلنشین صورت می‌پذیرد. تیم سم زدا، اسرار و اطلاعات و ویژگی‌های خصوصی مربوط به بیماران را در هیچ سیستم و یا دفتری درج نخواهند کرد و لذا موقعیت اجتماعی و شان شما در معرض خطر و آسیب قرار نخواهد گرفت.

پس اگر شما هم از آن جمله از افرادی هستید که از این بلای خانمان سوز به ستوه آمده و یا تمایل ندارید دوستان و نزدیکانتان از اعتیاد و یا ترک اعتیاد شما مطلع گردند، فرصت را از دست ندهید. آژانس سم زدا برای شما برنامه و سفر توریستی و درمانی ویژه‌ای تدارک دیده است.